Nézzen be hozzánk

Program


ELVIS, OLTÁR, MIAMI

ELVIS, OLTÁR, MIAMI

Bánfalvy Stúdió
Miles Tredinnick: Elvis, oltár, Miami, avagy fél millió dollár gazdát keres
vígjáték

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2017. április 9. vasárnap, 15:00

A FORDULATOS, PERGŐ KOMÉDIA EGY BŐRÖNDCSERÉVEL INDUL, AMIKOR IS AZ ELVIS-RAJONGÓ TOM ÉS FELESÉGE, ALICE MIAMIBA KÉSZÜL A VÁRVA VÁRT ELVIS-ESTRE.

 

A nagy köd miatt törlik a járatukat, ezért csalódottan hazatérnek, majd otthon veszik észre, hogy véletlenül más bőröndjét hozták el a repülőtérről, és a "szerencsés" csere folytán fél millió dollár kerül a birtokukba.

További bonyodalmakat okoz Tom szemtelenül jóképű testvére, Barney érkezése. Tervei szerint aznap este szeretné meghódítani legújabb trófeáját, Murielt, akit Tom lakásába hívott légyottra. Barney reményei szertefoszlanak, amikor Tomékat otthon találja. Alice nagynénje is váratlanul betoppan 20 ezer dollárral a táskájában, amit nászajándékba szán Alice-nek és Tomnak. A kalamajka nem ér véget, "csatlakozik a társasághoz" Frankie, a bandita, aki az elcserélt táska tulajdonosának dolgozik, és akit Tom és Alice rendőrnek gondol. Hendy felügyelő megjelenésével megoldódni látszik a helyzet.

Ajánlatunk


Ma is döbbenetesen aktuális, harsányan mulatságos és fájdalmasan ismerős – ahol a hazudozás mértékét nem a szégyen, hanem a szavazatszám szabja.

Martin McDonagh kultikus tragikomédiája A darabot magyarra fordította: Upor László

Ajánló


Bármi köttetett is az égben, előbb-utóbb próbára teheti egy lángra gyúló szív. Pláne ha az a szív az egykor mindent…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!



Bezárás